VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow

 

 

 

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: اجرای چند مرحله ای و نگارش حضوری خوشنویسی از مهم ترین شاخص های سلامت داوری در دوسالانه است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، دکتر اکبر اسکندری نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین لحظاتی قبل در آیین اختتامیه پنجمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران در قزوین اظهار داشت: شورای سیاست گذاری دوسالانه از فروردین ماه امسال آغاز به کار کرد و جلسه دوم این شورا در دفتر استاندار با حضور استاندار قزوین برگزار شد که حضور استاندار قزوین از مراحل نخست برگزاری این دوسالانه نشان از همراهی ایشان در اجرای این برنامه بزرگ فرهنگی در قزوین است.

وی بیان کرد: همراهی مسئولین استانی و استقبال خوشنویسان علاقمند از سراسر کشور سبب شد تا حساسیت ها در خصوص داوری با بیشتری شکل ممکن اجرا شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین اذعان داشت: در همین خصوص به مانند دوسالانه قبلی به پیشنهاد اساتید برجسته خوشنویسی مقرر شد تا داوری در چند مرحله و نهایتا توسط نگارش حضوری انجام شود.

اسکندری نژاد گفت: داوری نگارش حضوری همه ی اما و اگر ها در خصوص تاثیر تکنولوژی در آثار خوشنویسان و احتمالا استفاده از روش های غیر معمول را از بین برد و امروز با اطمینان بیان میکنیم که بدون هیچ پیش فرضی داوری ها به بهترین شکل ممکن انجام شدهاست.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری این دوسالانه را از ما بپذیرید که همه ی داشته های مادی و معنوی خود را برای اجرای بهتر آن به کار گرفته ایم.


 4 مهمان حاضر 

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه اطلاع رسانی متعلق به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین می باشد.

Design By Seyed Hossein Yasrebi