VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow

 

 

 

 

آیین پایانی چهارمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران در پایتخت خوشنویسی ایران

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، آیین پایانی چهارمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران روز گذشته با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار قزوین، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی، اساتید برجسته خوشنویسی از ایران و جهان و علاقمندان به این هنر در سالن تبلیغات اسلامی برگزار شد.

در این مراسم که با آیاتی چند از کلام خدا آغاز شد، دبیر چهارمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار قزوین، نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان و استاد شیرازی به نمایندگی از انجمن خوشنویسان ایران به بیان نقطه نظرات خود در خصوص هنر والای خوشنویسی و برگزاری چهارمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران پرداختند.

در ادامه استاد صندوق آبادی، نماینده هیات داوران چهارمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران، بیانیه هیات داوران را قرائت کرد.

در پایان این مراسم به برگزیدگان چهارمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران هدایایی اهدا و از تلاش های محمدعلی حضرتی ها، مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان و سعید وزیری نژاد، مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین، در راستای اعتلای این هنر ایرانی - اسلامی تقدیر شد.

گفتنی است دکتر علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، از نمایشگاه چهارمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران دیدن کرد.


 22 مهمان حاضر 

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه اطلاع رسانی متعلق به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین می باشد.

Design By Seyed Hossein Yasrebi